Części

Części zamienne

Chcesz, aby maszyna budowlana Schaeff zawsze działała w najlepszym wydaniu. Dlatego lokalny partner Schaeff zawsze będzie tam, gdy potrzebujesz części zamiennych. To wszystko związane jest z naszym centrum części zamiennych w Rothenburgu der Tauber, który jest szybkią i niezawodną jednostką, napędzającą naszą sieć dystrybutorów.

Niezależnie od tego, czy potrzebna jest konserwacja czy specjalne części a także czy są potrzebne do nowych maszyn czy starych i sprawdzonych klasyków, możesz nam liczyć na dostarczenie niezbędnych części zamiennych, kiedy ich potrzebujesz.

Dział serwisu i częsci zamiennych:

32 209-89-73
32 209-89-81
czesci@asbud.com.pl

Adrian Hyla: 609-53-80-80 / a.hyla@asbud.com.pl
Daniel Szulc: 603-59-71-04 / d.szulc@asbud.com.pl
Jacek Nowociński: 697-99-40-16 / j.nowocinski@asbud.com.pl

DOSTĘPNOŚĆ


Gwarantowana dostępność
Dane dotyczące magazynów w Niemczech:

  • 97% bezpośredniej dostępności
  • 40,000 rożnych części w magazynie
  • > 70,000 dostaw rocznie

DOSTAWY


Łatwy w zamówieniu, szybka dostawa
Wysyłamy zamówienia pilne, zamówione do godz. 12:00 tego samego dnia, a dostawa jest zazwyczaj następnego dnia. Jeśli to konieczne, przesyłki wysyłane sa lotniczo z Niemiec. Dzięki zespołowi serwisowemu w nagłych wypadkach możemy zająć się pilnymi potrzebami części zamiennych nawet w weekendy i święta. Wreszcie, organizujemy przesyłki z wybranymi firmami spedycyjnymi, co pozwala nam oferować doskonałe warunki i znakomitą obsługę.

ECOMMERCE


ECommerce - "e" jak w "Easy"
Części zamienne zamówione są za pośrednictwem naszego internetowego systemu zamówień elektronicznych, który automatycznie przekazuje szczegóły do naszego magazynu. ECommerce ma na celu maksymalizację przejrzystości danych dla klientów, co pozwala partnerowi Schaeff na sprawdzenie części dostępności i cen w czasie rzeczywistym, dzięki czemu mogą dostarczyć Ci potrzebnych informacji. Ponadto wszystkie katalogi części zamiennych do naszych maszyn można uzyskać za pośrednictwem systemu.

>

CZĘŚCI ZAMIENNE


Oryginalne części zamienne Schaeff
Używanie oryginalnych części zamiennych firmy Schaeff ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia, że maszyna budowlana będzie zawsze gotowa do pracy, a także utrzyma niezawodność i wartość odsprzedaży, którą znają maszyny Schaeff.

  • Opracowane i przetestowane z wybranymi partnerami w oparciu o nasze specyfikacje
  • Wewnętrzna kontrola jakości i optymalizacja procesu w celu osiągnięcia stałej poprawy
  • Tylko oryginalne części zamienne firmy Schaeff gwarantują niezawodność maszyny budowlanej, ponieważ są starannie zaprojektowane w tym celu

ASbud Sp. z o.o.

Generalny importer 
ul. Lwowska 38;
40-397-Katowice

Nasi Partnerzy

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach i promocjach - podaj swój mail.

Search